O mě


Jmenuji se Anna Pourová

a moje cesta začala v útulném zákoutí Krkonoš, kde jsem, obklopena sportovním duchem, vstřebávala lásku k pohybu a zdravému životnímu stylu. Pohyb byl mým denním chlebem, a tak nebylo překvapením, že jsem si v roce 1991 splnila sen a otevřela si vlastní Fitness Centrum v Jilemnici. Práce s lidmi, vidět jejich pokroky a radost ze zlepšené kondice, to vše mě nesmírně naplňovalo. Nicméně, s narozením mých dvou dětí jsem pochopila, že harmonie těla a mysli vyžaduje víc než jen zdravou stravu a pravidelný pohyb. To byl moment, kdy jsem se setkala s Kineziologií One Brain a začala cestu, která mi otevřela dveře k pochopení hlubších souvislostí našeho bytí. 

Od roku 1998 jsem prošla intenzivním studiem a výcvikem, abych se stala nejen praktikantem, ale i lektorem této fascinující metody. Přesvědčení, že každý máme v sobě sílu k proměně a sebepoznání, mě vede v mé práci každý den. 


Od roku 2018 jsem začala navštěvovat meditační centrum v Lažánkách, kde jsem svou cestu obohatila o praktiky MOHENDŽODÁRA. Absolvovala jsem kurz Umění tantra-jógy pro ženy, stala jsem se mentorkou Ženských meditací a zúčastnila se ročního tréninku Umění milovat a Tajemství posvátného dechu. 

V současné době působím jako mentorka Ženských meditací Mohendžodára a organizuji pravidelné kurzy pro ženy. Tyto kurzy propojují Spontánní tanec s hlubokým porozuměním energetickým principům, čímž naplňují základní psychické potřeby žen. 


Ráda se setkávám se stejně laděnými lidmi a s některými kolegy pořádáme i pobytové akce naplněné bohatým programem. Možná se spolu někde setkáme. Bude mi ctí. Anna